Vi ser fram emot att höra från dig

Vid akuta ärenden med risk för personskada eller skada för fastighet ska ni alltid kontakta oss på 010-551 47 00. Annars går det bra att göra en felanmälan via formuläret här.

A.R.C. Fastighetspartner AB
Systratorpsvägen 6, 352 46 Växjö

Stängningsdagar under 2024 är:
Trettondag jul (6/1), Långfredag (29/3), Påskdagen (31/3), Annandag påsk (1/4), Kristi himmelsfärdsdag (9/5), Pingstdagen (19/5), Sveriges nationaldag (6/6), Midsommardagen (22/6), Juldagen (25/12) och Annandag jul (26/12).

din serviceinriktade fastighetspartner

Medarbetare

Martin Stedt

VD / Uthyrningschef
Fastighetsmäklare med
särskild registrering för hyresförmedling


Direkt: 010-551 47 07
martin.stedt@arcfast.se

Andrea Subotic

Redovisningsekonom

Direkt: 010-551 47 43
andrea.subotic@arcfast.se

Linda Hallsten

Ekonomichef‚Äč

Direkt: 010-551 47 12
linda.hallsten@arcfast.se

Annette Lang

Ansvarig Kundtjänst

Direkt: 010-551 47 13
annette.lang@arcfast.se

Jack Kallio

HR-generalist

Direkt: 010-551 47 47
jack.kallio@arcfast.se

David Hjertqvist

Affärsutvecklare

Direkt: 010-444 14 21
david.hjertqvist@arcfast.se


Helena Hallams

Uthyrning bostäder
Fastighetsmäklare med
särskild registrering för hyresförmedling


Direkt: 010-551 47 03
helena.hallams@arcfast.se

Ingrid Schincaglia

Uthyrning Bostäder

Direkt: 010-551 47 23
ingrid.schincaglia@arcfast.se

Gert Strandh

Affärsområdeschef
Projekt & Konsult

Direkt: 010-551 47 44
gert.strandh@arcfast.se

Emil Leijon

Projektledare / Hållbarhetsansvarig


Direkt: 010-444 14 24
emil.leijon@arcfast.se

Olof Gustafsson

Energikonsult

Direkt: 010-551 47 46
olof.gustafsson@arcfast.se

Benjamin Khatibi

Projektledare Göteborg

Direkt: 010-551 47 37
benjamin.khatibi@arcfast.se

Philip Törner

Projektledare V√§xj√∂/√Ąlmhult

Direkt: 010-551 47 08
philip.torner@arcfast.se

Mattias Johansson

Projektledare Malmö

Direkt: 010-551 47 52
mattias.johansson@arcfast.se

Johanna Ursjö

Ansvarig F√∂rvaltare √Ąlmhult / Projektledare

Direkt: 010-551 47 25
johanna.ursjo@arcfast.se

Martina Allvin

Affärsområdeschef
Ekonomisk förvaltning

Direkt: 010-444 14 28
martina.allvin@arcfast.se

Arben Isa

Redovisningsekonom
Ekonomisk förvaltning

Direkt: 010-551 47 14
arben.isa@arcfast.se

Marcus Bengtsson

Affärsansvarig Förvaltare Syd

Direkt: 010-551 47 11
marcus.bengtsson@arcfast.se

Andreas Eriksson

Affärsansvarig Förvaltare Mitt

Direkt: 010-444 14 25
andreas.eriksson@arcfast.se

Johan Hellsten

Aff√§rsansvarig F√∂rvaltare √Ėst

Direkt:
johan.hellsten@arcfast.se

Erik Huss

Affärsansvarig Förvaltare Norr

Direkt: 010-551 47 27
erik.huss@arcfast.se

Joachim Jacobsson

Affärsområdeschef
Styr, ventilation & kyla

Direkt: 010-551 47 50
joachim.jacobsson@arcfast.se

Klas Lundgren

Fastighetstekniker
Ansvarig √Ėrnsk√∂ldsvik‚Äč

Direkt: 010-551 47 31
klas.lundgren@arcfast.se

Johan Ahlkvist

Fastighetstekniker
Ansvarig Jönköping

Direkt: 010-551 47 38
johan.ahlkvist@arcfast.se

Johanna Wiréhn

Ansvarig lokalvård (Föräldraledig)

Direkt: 010-444 14 23
johanna.wirehn@arcfast.se

Våra kontor