Vi ser fram emot att höra frÄn dig

Vid akuta Àrenden med risk för personskada eller skada för fastighet ska ni alltid kontakta oss pÄ 010-551 47 00. Annars gÄr det bra att göra en felanmÀlan via formulÀret hÀr.

A.R.C. Fastighetspartner AB
SystratorpsvÀgen 6, 352 46 VÀxjö

StÀngningsdagar under 2023 Àr:
Trettondedag jul (6/1), LÄngfredag (7/4), Annandag pÄsk (10/4), Första maj (1/5), Kristi himmelsfÀrdsdag (18/5), Sveriges nationaldag (6/6), Midsommarafton (23/6), Juldagen (25/12) och Annandag jul (26/12).

din serviceinriktade fastighetspartner

Medarbetare

Martin Stedt

VD / Uthyrningschef
FastighetsmÀklare med
sÀrskild registrering för hyresförmedling


Direkt: 010-551 47 07
martin.stedt@arcfast.se

Andrea Subotic

Redovisningsekonom

Direkt: 010-551 47 43
andrea.subotic@arcfast.se

Linda Hallsten

Ekonomichef​

Direkt: 010-551 47 12
linda.hallsten@arcfast.se

Ingrid Schincaglia

Ansvarig KundtjÀnst /
Uthyrning BostÀder

Direkt: 010-551 47 23
ingrid.schincaglia@arcfast.se

Jack Kallio

HR-generalist

Direkt: 010-551 47 47
jack.kallio@arcfast.se


Helena Hallams

Uthyrning bostÀder
FastighetsmÀklare med
sÀrskild registrering för hyresförmedling


Direkt: 010-551 47 03
helena.hallams@arcfast.se

Katarina Norlander

Uthyrning bostÀder

Direkt: 010-551 47 13
katarina.norlander@arcfast.se

Gert Strandh

AffÀrsomrÄdeschef
Projekt & Konsult

Direkt: 010-551 47 44
gert.strandh@arcfast.se

Emil Leijon

Projektledare / HĂ„llbarhetsansvarig


Direkt: 010-444 14 24
emil.leijon@arcfast.se

Olof Gustafsson

Energikonsult

Direkt: 010-551 47 46
olof.gustafsson@arcfast.se

Benjamin Khatibi

Projektledare

Direkt: 010-551 47 37
benjamin.khatibi@arcfast.se

Philip Törner

Projektledare

Direkt: 010-551 47 08
philip.torner@arcfast.se

Johanna Ursjö

Projektledare

Direkt: 010-551 47 25
johanna.ursjo@arcfast.se

Martina Allvin

AffÀrsomrÄdeschef
Ekonomisk förvaltning

Direkt: 010-444 14 28
martina.allvin@arcfast.se

Arben Isa

Redovisningsekonom
Ekonomisk förvaltning

Direkt: 010-551 47 14
arben.isa@arcfast.se

Marcus Bengtsson

AffÀrsansvarig Förvaltare Syd

Direkt: 010-551 47 11
marcus.bengtsson@arcfast.se

Richard Naulin

AffĂ€rsansvarig Förvaltare Öst

Direkt: 010-444 14 27
richard.naulin@arcfast.se

Erik Huss

AffÀrsansvarig Förvaltare Norr

Direkt: 010-551 47 27
erik.huss@arcfast.se

Andreas Eriksson

AffÀrsansvarig Förvaltare Mitt

Direkt: 010-444 14 25
andreas.eriksson@arcfast.se

David Hjertqvist

AffĂ€rsutvecklare / Förvaltare Ansvarig Älmhult

Direkt: 010-444 14 21
david.hjertqvist@arcfast.se

Hampus Lundqvist

BitrÀdande Förvaltare
Ansvarig Örnsköldsvik​

Direkt: 010-551 47 36
hampus.lundqvist@arcfast.se

Johannes Lindqvist

Fastighetstekniker
Ansvarig Göteborg​

Direkt: 010-551 47 34
johannes.lindqvist@arcfast.se

Jonas Widenstedt

Fastighetstekniker
Ansvarig Nybro​

Direkt: 010-551 47 02
jonas.widenstedt@arcfast.se

Johan Ahlkvist

Fastighetstekniker
Ansvarig Jönköping

Direkt: 010-551 47 38
johan.ahlkvist@arcfast.se

Johanna Wiréhn

Ansvarig lokalvÄrd (FörÀldraledig)

Direkt: 010-444 14 23
johanna.wirehn@arcfast.se

VĂ„ra kontor